Zastępstwa

ZASTĘPSTWA

W dniu 24.04.2018, wtorek następujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
bn, Klimek Małgorzata, Nowak Martyna, Gołda Krzysztof, Guja Barbara, Pastucha Marcin, Kędrak Michał, __Smugowska Simona(3-5), _Dąbek-Nagacz Mariola(3-5), _Esmund Magdalena(3-5), _Gaca Robert(3-5), _Kniat Grażyna(3-5), _Koczur Jarosław(3-5), _Trojanowski Robert(3-5), Bogunia Bartłomiej(3-5), Bulanda Iwona(3-5), Działowska Milena(1-5), Jamrozik Olga(1-5), Kowalczyk Mirosław(3-5), Rachwalik Mirosława(3-5), Stawska Ewelina(3-5), __Smugowska Simona(3-5), _Koczur Jarosław(3-5)

Oddział (Klasa) Lekcja Nauczyciel Przedmiot Zastępuje nauczyciel:
0/1 Działowska Milena Dyżur Odwołane
0/1 Pastucha Marcin Dyżur Bogunia Bartłomiej
1/2 Działowska Milena Dyżur Smyl – Wiśniewska Anna
1/2 Pastucha Marcin Dyżur Bogunia Bartłomiej
2/3 Guja Barbara Dyżur Koczwara Artur
2/3 Jamrozik Olga Dyżur Mikołajczak Małgorzata
2/3 _Koczur Jarosław Dyżur Nowak Marcin
2/3 Klimek Małgorzata Dyżur Żurowska Anna
2/3 Stawska Ewelina Dyżur Tetych-Ćwik Teresa
3/4 Jamrozik Olga Dyżur Feldek Karina
3/4 Klimek Małgorzata Dyżur Moskała Mirosław
4/5 Bogunia Bartłomiej Dyżur Pokorska Elżbieta
4/5 Bulanda Iwona Dyżur Bubak Włodzimierz
4/5 Działowska Milena Dyżur Świątek Jolanta
4/5 Guja Barbara Dyżur Jasińska-Kumór Marta
4/5 Stawska Ewelina Dyżur Feldek Karina
5/6 Bogunia Bartłomiej Dyżur Żurowska Anna
5/6 Guja Barbara Dyżur Dębosz-Zalewska Dorota
5/6 Jamrozik Olga Dyżur Gajewska Justyna
5/6 Klimek Małgorzata Dyżur Moskała Mirosław
6/7 Gołda Krzysztof Dyżur Papaj Bożena
6/7 Kędrak Michał Dyżur Proksa Łukasz
7/8 Gołda Krzysztof Dyżur Budka Agata
1aT6 1 Jamrozik Olga jnP Odwołane
4 Kędrak Michał wf->fiz Gajewska Justyna / sg2 -> 103/ II
4 Stawska Ewelina jaP->fiz Gajewska Justyna / 1/ II -> 103/ II
1aTE 3 Kędrak Michał edb->wf Proksa Łukasz / 5A/ IV -> sg2
4 _Esmund Magdalena wok->jp Wyrwiak Jarosław / 2/ III -> 101/ V
5 Gołda Krzysztof miue->matP Mikołajczak Małgorzata / 202/ I -> 6/ II
7 Gołda Krzysztof eliel->matP Kalinowska Jolanta / 202/ I -> 203/ II
1bT5 4 bn zow Gajewska Justyna / -> 103/ II
6 Kędrak Michał edb->jaP Głowacka Patrycja / 5A/ IV -> 4/ I
1bT6 4 Rachwalik Mirosława hist->fiz Gajewska Justyna / 107/ II -> 103/ II
5 Klimek Małgorzata matP->zow Pawlik Roman / 11/ III -> 104/ II
8 Kędrak Michał edb Odwołane
1cT5 1 Nowak Martyna psur Kosobudzka Anna
2 Nowak Martyna psur Kosobudzka Anna
3 Nowak Martyna psur Kosobudzka Anna
1cTE 2 Guja Barbara jp->zow Tetych-Ćwik Teresa
4 Działowska Milena jaP Siubka- Głąb Magdalena / 1/ III -> 4/ I
5 _Esmund Magdalena wok->biol Jasińska-Kumór Marta
2aT5 3 Działowska Milena jaP->wf Bargieł Mateusz / 1/ III -> sg1
6 bn zow Jończyk Paweł / -> 202/ I
2aT6 1 Pastucha Marcin zzw Odwołane
3 _Esmund Magdalena wok->zow Tetych-Ćwik Teresa / 2/ III -> 2/ II
4 Bogunia Bartłomiej jaR->zow Tetych-Ćwik Teresa / 204/ I -> 2/ II
4 __Smugowska Simona matR->zow Tetych-Ćwik Teresa / 208/ II -> 2/ II
5 Pastucha Marcin geoR->zow Drewniak Bożena / 207/ I -> 206/ V
2aTE 6 Gołda Krzysztof eliel Jończyk Paweł
2bT5 3 bn zow Wyrwiak Jarosław / -> 101/ V
2cT5 6 Pastucha Marcin miuc->jaP Papaj Janusz / 207/ I -> 211/ V
2cTE 5 Bogunia Bartłomiej jaP Głowacka Patrycja / 204/ I -> 4/ I
6 Guja Barbara jp->wf Proksa Łukasz
3acTE 5 Stawska Ewelina jaP->zow Świątek Jolanta / 1/ II -> 14/ III
5 Działowska Milena jaP->zow Świątek Jolanta / 1/ III -> 14/ III
8 Guja Barbara jp Odwołane
3acTE-JM 5 _Kniat Grażyna chemR->zow Świątek Jolanta / 204/ II -> 14/ III
7 Guja Barbara jp->zow Kalinowska Jolanta / 3/ I -> 203/ II
3aT5 2 Pastucha Marcin pszbd->zow Nowak Marcin / 207/ I -> 212/ V
3 Pastucha Marcin pszbd->wf Budka Agata / 207/ I -> sg3
4 Pastucha Marcin pszbd->zow Urbańczyk Damian / 207/ I -> 201/ V
5 Guja Barbara jp->pgk Bubak Włodzimierz
3bT5, 3cT5 8 Klimek Małgorzata mat-fiz->matR Mikołajczak Małgorzata / 11/ III -> 6/ II
3cT5 5 bn zow Pawlik Roman / -> 104/ II
4acTE, 4acTE-PP 5 Kędrak Michał wf->zow Świątek Jolanta / sg2 -> 14/ III
4acTE-PP 6 Klimek Małgorzata matP+R Odwołane
7 Klimek Małgorzata matP+R Odwołane
4aT5 3 Klimek Małgorzata matR->zow Tetych-Ćwik Teresa / 11/ III -> 2/ II
4 Klimek Małgorzata matR Kalinowska Jolanta / 11/ III -> 208/ II
4bT6 3 __Smugowska Simona matP->jp Wyrwiak Jarosław / 208/ II -> 101/ V
5 __Smugowska Simona matR->zow Gajewska Justyna / 208/ II -> 103/ II
4cT6 4 Jamrozik Olga zzw->matP Kalinowska Jolanta / 202/ II -> 203/ II
4cTE 5 Rachwalik Mirosława h i s->zow Świątek Jolanta / 107/ II -> 14/ III
4cTE, 4acTE 1 Działowska Milena jaP Odwołane
2 Działowska Milena jaP+R Stawska Ewelina / 1/ III -> 1/ II

UWAGA!

W dniu 24.04.2018 w godzinach od 10:00 do 11:30, na auli szkolnej odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Praktyka zawodowa w Niemczech i Irlandii – perspektywą na lepszą karierę zawodową”.
W konferencji uczestniczą klasy 2aTE, 2cTE, 3acTE, 4acTE, 4cTE.
Obowiązuje strój galowy.

wstecz

Kontakt



Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-603 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.