25 czerwca – koniec czy początek?

14-07-2021

Ostatni dzień roku szkolnego? Pierwszy dzień wakacji? Jak zwał, tak zwał.. Ważne, że 25 czerwca nadszedł.

W CKZiU były spotkania z wychowawcami w klasach i jedno spotkanie na auli szkolnej z Panią Dyrektor Simoną Smugowską i Gronem Pedagogicznym wyróżnionych i nagrodzonych uczniów. Dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody z firm patronackich Tauron Wytwarzanie S.A. i Tauron Wydobycie S.A. otrzymywali najlepsi w nauce, uczniowie z najwyższą średnią w zawodzie oraz uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Lista laureatów okazała się naprawdę imponująca.

Wręczono także upominki uczniom przygotowującym aplikację do pierwszej rodzinnej gry miejskiej „Jak obronić Wawę?” oraz za najlepsze czytelnictwo. Były również podziękowania dla samorządu szkolnego za jego działalność podczas ostatniej kadencji.

To ostatnie przed wakacjami spotkanie stało się także okazją do pożegnania nauczycieli odchodzących na emeryturę. Słowa podziękowania za trud i serce włożone w edukowanie młodego pokolenia otrzymały p. wicedyrektor Grażyna Kniat oraz p. Jolanta Świątek.

Tak szybko jak odchodzącym na emeryturę Nauczycielkom minęły lata pracy w szkole, tak szybko miną nam wakacje i nauka w CKZiU. Zatem życzymy społeczności szkolnej już po egzaminach zawodowych i otrzymaniu wyników matury – udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia!

AM, TMŁ

Ilość odsłon: 907

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.