CINIBA…

09-04-2018

Jak wygląda Centrum Informacji Naukowej na miarę XXI wieku? Jak działa język? I jak się ma historia do twórczości Andrzeja Sapkowskiego?
Na te pytania między innymi znaleźli odpowiedź uczniowie naszego Centrum dnia 23. 03. 2018r., w trakcie wycieczki zorganizowanej przez Bibliotekę Szkolną.

Uczestnicy brali udział w wykładach z zakresu językoznawstwa i literaturoznawstwa,
prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Śląskiego w ramach Dnia Polonistów 2018:
Prof. Krzysztof Uniłowski mówił o Historiii w literaturze fantasy na przykładzie twórczości Andrzeja Sapkowskiego a pani prof. Aldona Skudrzyk wprowadziła uczniów w zawiłości językowe w ramach wykładu „ Co chcesz przez to powiedzieć? – czyli jak działa język.

Następnie uczniowie pod opieką pań: Marty Jasińskiej – Kumór, Anny Kosobudzkiej i Barbary Guji udali się do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego . Tam mieli możliwość zobaczyć jak funkcjonuje jedna z najbardziej nowoczesnych bibliotek w Polsce.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji.

AK, MJ-K

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”242″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”180″ thumbnail_height=”140″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/rotsu81/domains/ckziu.jaworzno.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

https://www.facebook.com/CINiBA.official/posts/2041769399168048

Ilość odsłon: 1255

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.