Cóż to były za talenty!

22-10-2017

20 października podczas obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w holu budynku III przez pół godziny mogliśmy podziwiać utalentowanych uczniów naszego Centrum. Jako że hasło tegorocznej edycji OTK brzmiało: „Moje talenty, moje kompetencje”, z przyjemnością zobaczyliśmy drużynę młodych ludzi, którzy odważyli się pokazać swoje zdolności szerszemu audytorium.

I tak na stanowisku I motoryzacyjne pasje i umiejętności prezentowali Łukasz Ziętek,  Kordian Kuśnierczyk i Mateusz Aloszyn, którzy przygotowali też dla odwiedzających ich stoisko mini quiz. Na stanowisku II zaprezentował swoje fotografie Paweł Bień, który wykonuje zdjęcia różnym obiektom. Mogliśmy przy stoisku podziwiać głównie jego przyrodnicze zdjęcia. Natomiast w fotorelacji z pokazu talentów zobaczycie inne dzieła Pawła. Stanowisko III należało do Klaudii Worytko, która zaprezentowała swoje rysunki i grafiki przedstawiające różne postaci. Filipina Harzowska zaprosiła przy stanowisku IV na degustację małego co nieco, ponieważ jej pasją jest pieczenie. Mogliśmy skosztować wypieków na miarę Nigelli Lawson. Obok niej na stanowisku V barwnie zaprezentowała się Nikola Ostrowska, która projektuje cosplayowe kostiumy oraz wykonuje grafiki i rysunki na tablecie. Mocna ekipa chłopaków – fanów kostki Rubika – opanowała stanowisko VI, by zaprezentować oglądającym swoje umiejętności niezwykle szybkiego układania kostek w czasie od kilku do kilkudziesięciu sekund. Takimi magikami w układaniu są: Michał Maciaś, Sebastian Szczepaniak, Mateusz Jazgar, Filip Fidokowicz, Maciej Lorenc.  Na stanowisku VII zaprezentowali swoje umiejętności techniczne w szybkim i precyzyjnym montowaniu podzespołów komputerowych: Patryk Kozieł, Marcel Sorokosz, Łukasz Sarapata, Adam Stasiowski i Patryk Łata. Służyli oni pomocą wszystkim tym, którzy mają problemy ze swoim sprzętem. Stanowisko VII należało do pani profesor Katarzyny Gacy. Mogliśmy podziwiać zdjęcia jej wypieków – tortów urodzinowych. Aż ślinka cieknie!

I tak prezentacja talentów naszych uczniów okazała się fajną imprezą, w zorganizowaniu której uczestniczył samorząd szkolny z przewodniczącym Jakubem Majmurkiem na czele. Wszelkich starań, by wyeksponować dobrze i ładnie prace naszych uczniów, dołożyła młodzież z sekcji dekoracyjnej znacząco wsparta przez sympatyków tego wydarzenia. Dziękujemy!

Zdjęcia: Paweł Bień

Ilość odsłon: 2510

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.