Dołączyliśmy do „Śląskiego Partnerstwa na rzecz Aktywizacji Osób Młodych”

16-11-2021

9 listopada br. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie przystąpiło do porozumienia o współpracy partnerskiej z Fundacją Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM w ramach „Śląskiego Partnerstwa na rzecz Aktywizacji Osób Młodych”. Umowę o współpracy odebrała z rąk Prezesa Fundacji p. Marka Domagały wicedyrektor CKZiU p. Elżbieta Pokorska. Wydarzenie to miało miejsce podczas V Gali Laureatów Konkursu Lider Aktywizacji Osób Młodych w Business Centre Club w Warszawie oraz konferencji „Jak rozmawiać
z młodzieżą o rynku pracy?”

Podczas konferencji doradca zawodowy p. Teresa Mulka-Łuszcz przedstawiła wnioski z wdrażania projektu społecznego rozwijającego kompetencje miękkie realizowanego we współpracy w Fundacją POLPROM „Aktywność społeczna – Zrób to dla siebie”, który zakończył się w maju br.

Konferencja została poprzedzona pracą nad wnioskami z wdrażania „Rekomendacji dla aktywizacji osób młodych w województwie śląskim” ze wszystkimi współpracownikami „Śląskiego Partnerstwa na rzecz Aktywizacji Osób Młodych”, do którego należą podmioty zajmujące się problematyką młodzieży, instytucje rynku pracy, instytucje pomocy i integracji społecznej, podmioty funkcjonujące w systemie edukacji oraz pracodawcy i organizacje pracodawców.

Celem Partnerstwa jest wypracowywanie, wdrażanie i upowszechnianie rozwiązań wspierających wzrost efektywności działań instytucji rynku pracy skierowanych do osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie śląskim.

TMŁ

 

 

Ilość odsłon: 528

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.