Dookoła świata

05-11-2021

W piękny słoneczny dzień 28.10.2021 klasy 1aTE oraz 1bTE wyruszyły w niesamowitą podróż dookoła świata. Odwiedziliśmy Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie. Jest to niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk mogliśmy podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw, a które szanujący się turysta wyruszający w podróż dookoła świata powinien koniecznie zobaczyć.
W ciągu zaledwie jednego dnia stanęliśmy pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Moai, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej w kanale wodnym otaczającym Plac św. Marka czy koło Muru Chińskiego.

Kolejną atrakcją na kamienistym wzniesieniu była Warownia otoczona Osadą średniowieczną. Mieliśmy więc okazję cofnąć się w czasie i przestrzeni i spacerować po średniowiecznym grodzie. Kamienista droga zaprowadziła nas na dziedziniec warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca – średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur czy Park Ruchomych Smoków.

To był naprawdę udany dzień 😊

ES

Ilość odsłon: 618

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.