Dzięki Bogu Już Piątek! / Thank God It’s Friday!

20-05-2020

Przeżyj oldschoolowy piątek, piąteczek, piątunio 🙂 Wyjątkowy i magiczny początek weekendu gwarantowany! Gratka dla fanów dobrej, amerykańskiej muzyki i języka angielskiego! Dołącz do Nas! 

US Consulate General w Krakowie zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli CKZiU w Jaworznie na serię koncertów Facebook Live Performance pt. “Dzięki Bogu Już Piątek!”

Już 22 maja i kolejne dwa piątki z rzędu wystąpi specjalnie dla Nas charyzmatyczny amerykański pianista, wokalista oraz profesor muzykologii, a także wybitny znawca amerykańskiej i wielbiciel polskiej kultury w jednej osobie – Stan Breckenridge!

To niepowtarzalna szansa na nietuzinkową lekcję języka angielskiego i kultury Stanów Zjednoczonych! Stan połączy swoje doświadczenie akademickie i muzyczne w serii prezentującej historię i rozwój muzyki afroamerykańskiej. Planowany jest także LiveChat z artystą!

Trzyczęściowa seria będzie zawierać koncerty:  „ Out of Love for Jazz”  (22 maja) „ Soul Music and Civil Rights”  (29 maja)  i „African–American Music in Film” (5 czerwca)

Dołącz do nas na https://www.facebook.com/krakow.usconsulate/ w piątek 22 maja o godz. 16:00!  (Facebook Live Performance)  Bądźmy tam razem! 🙂

B.B.

Psssst! Istnieje możliwość zdobycia oceny przedmiotowej! Zainteresowanych proszę o kontakt z nauczycielami języka angielskiego 🙂

Ilość odsłon: 767

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.