Dzień otwarty AGH

13-04-2017

W związku ze zbliżającym się 21 kwietnia 2017 r. Dniem Otwartym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Władze Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki serdecznie zapraszają Uczniów i Nauczycieli szkoły do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Tegoroczna edycja podobnie jak w latach ubiegłych przybierze formę wielkiego festiwalu. Będzie można zobaczyć cały kampus akademicki AGH (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały AGH, Bibliotekę Główną, aż po największe Miasteczko Studenckie w Polsce), a także poznać bliżej zarówno życie naukowe, jak i studenckie – na jednej z najlepszych szkół technicznych w naszym kraju!

Naukowcy oraz studenci AGH przygotowali dla Gości bogaty program, w który wpisują się między innymi wykłady, doświadczenia, prezentacje, konkursy z nagrodami, koncerty oraz wiele innych atrakcji.

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki jako współgospodarz imprezy zwraca szczególną uwagę na szkoły prowadzące klasy o profilach technicznych, do których przede wszystkim skierowana jest oferta studiów na kierunkach: Mechanika i budowa maszyn, Automatyka i robotyka, Mechatronika (również w języku angielskim), Inżynieria mechaniczna i materiałowa oraz Inżynieria akustyczna.

Szczegółowy harmonogram Dnia Otwartego AGH znajduje się na stronie internetowej uczelni pod adresem: www.agh.edu.pl. Program prezentacji Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki jest dostępny na stronie www.imir.agh.edu.pl

Ilość odsłon: 1695

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.