EducationUSA zaprasza CKZiU na Poland College Day. Wpadniesz?

01-04-2022

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny USA w Krakowie  zapraszają polskich i ukraińskich uczniów, nauczycieli oraz rodziców na wirtualne targi EducationUSA Poland College Day, które odbędą się 12 kwietnia w godz.16:00-20:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, otwarty dla wszystkich zainteresowanych studiami na amerykańskich uniwersytetach.

Szczegóły tego wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1ayQ5KcNw

Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się ofertą edukacyjną 21 uniwersytetów i dowiedzieć się jakie są możliwości finansowania studiów na amerykańskich uczelniach. Szkoły, które wezmą udział w targach, dysponują dużym wsparciem finansowym dla studentów zagranicznych.

W trakcie targów przedstawiciele uczelni amerykańskich zainteresowanych rekrutacją polskich i ukraińskich uczniów na studia pierwszego stopnia (undergraduate) odpowiedzą na pytania uczestników i wyjaśnią jakie kryteria, warto brać pod uwagę poszukując najlepszej uczelni i programu dla siebie.

Udział w wydarzeniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji. Link do rejestracji oraz szczegóły programu EducationUSA Poland College Day znajdują się na stronie internetowej wydarzenia: https://educationusa.pl/educationusa-poland-college-day-2022/

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Ambasady Stanów Zjednoczonych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie oraz Centrum EducationUSA przy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w Warszawie.

Więcej informacji o studiach w USA oraz Centrach Doradztwa EducationUSA w Polsce: https://educationusa.pl

Feel free to join the meeting 🙂

BB

Ilość odsłon: 441

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.