„Elementarz kariery”… Czy rzeczywiście potrzebny jest elementarz, by planować swoją przyszłość?

28-02-2017

O tym mogli się przekonać uczniowie naszego Centrum, którzy we wtorek 21 lutego uczestniczyli w Drugim Seminarium pod hasłem „Elementarz Kariery – jak planować swoją przyszłość” w Urzędzie Miasta Jaworzna. Organizatorem spotkania dla młodzieży klas trzecich techników była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaworznie.

Ciekawe prelekcje na temat wejścia na rynek pracy i postawy, którą należy prezentować, by odbyło się ono szybko i skutecznie, prelekcje na temat ekonomii społecznej i tego jak zostać młodym przedsiębiorcą społecznym oraz na temat autoprezentacji w sieci, spotkały się z dużym zainteresowaniem młodzieży. Prelegenci z Powiatowego Urzędu pracy w Jaworznie, z Inkubatorów Społecznej Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej oraz z Uniwersytetu SWPS w Katowicach skupili na sobie uwagę sposobem i formą przekazu.

W ćwiczeniu warsztatowym uczestniczył jeden z naszych uczniów, który dzięki pomysłowi na własną działalność zdobył najwięcej głosów uczestników seminarium. Jaki miał pomysł? Zapytajcie go sami. Na pewno na swoją przyszłość ma ich wiele. My wróżymy mu wielką karierę.

Ilość odsłon: 1021

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.