Firma TAURON Wytwarzanie S.A. zatrudnia absolwentów CKZiU

25-05-2018

23 maja na auli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie odbyło się spotkanie tegorocznych absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie z Dyrektorem Oddziału – Głównym Inżynierem ds. Wytwarzania Firmy TAURON Wytwarzanie S.A., panem Mirosławem Żbikiem, podczas którego licznie przybyłym tegorocznym maturzystom zostały przedstawione możliwości zatrudnienia, warunki pracy na stanowiskach związanych z pracą bloków energetycznych.

Mając na uwadze zapotrzebowanie na średnią klasę techniczną spełniającą wysokie wymagania w zakresie obsług maszyn i urządzeń energetycznych, do prowadzenia procesów technologicznych i do pracy przy eksploatacji instalacji firma TAURON Wytwarzanie S.A. złożyła absolwentom klas patronackich ofertę pracy.

Patronatem ze strony TAURON Wytwarzanie S.A. i TAURON Wydobycie S.A. jest objętych kila zawodów, w których mogą kształcić się uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, a są wśród nich: technik elektryk, technik mechatronik, technik automatyk, technik górnictwa podziemnego.

TMŁ

Uwaga: nastąpiła aktualizacja daty ważności ogłoszenia: 31.05.2018

List przesłany na ręce p. dyrektor

Ilość odsłon: 1350

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.