Graficy i informatycy zakończyli staż w Niemczech

02-12-2017

Drugi tydzień praktyk upłynął nam pod znakiem pracy. Zdążyliśmy się zaklimatyzować w nowym kraju, co również przełożyło się na efektywność naszej pracy.

Informatycy rozpoczęli prace związane z sieciami komputerowymi. Po krótkim odświeżeniu naszej wiedzy byliśmy gotowi do większego projektu. Naszym zadaniem było stworzenie sieci symulującej sieć domową, a także zastosowanie rozwiązań smart home. Wywiązaliśmy się z zadania bardzo dobrze. Nasz szef był pod wrażeniem szybkości, a zarazem profesjonalizmu wykonywanej pracy.

Graficy rozpoczęli przygodę z drukowaniem 3D. Zostaliśmy fachowo przygotowani do samodzielnej pracy z tego typu drukarką. Przez tydzień mogliśmy szlifować nasze umiejętności drukowania oraz próbowaliśmy sił w projektowaniu 3D. Posiedliśmy ogromną wiedzę, która w przyszłości na pewno nam się przyda. Naszemu szefowi podobało się nasze podejście do pracy i prędkość w jakiej opanowaliśmy nowe umiejętności.

Staż zakończył się w piątek 2 grudnia. Otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Ostatecznie, w sobotę rano opuściliśmy Schkeuditz i udaliśmy się z powrotem do Jaworzna.

Michał Pochopień
 

Ilość odsłon: 1711

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.