Harmonogram spotkań z klasami w dniu 1. września 2020r.

26-08-2020

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w związku z sytuacją pandemii koronawirusa i choroby COVID-19 nie przewiduje się uroczystej akademii, lecz spotkania z wychowawcami oraz w klasach pierwszych – z dyrektorem CKZiU. Spotkania odbędą się w odstępach czasowych, by zapewnić bezpieczeństwo w przemieszczaniu się uczniów i pracowników szkoły. Sale, w których odbędą się spotkania będą zdezynfekowane i przewietrzone.

Wszyscy uczniowie powinni mieć uroczysty strój i obowiązkowo mieć maseczkę zakrywającą usta i nos lub przyłbicę oraz mają obowiązek zdezynfekować ręce przy wejściu do szkoły.

Uczniów klas trzecich i czwartych prosimy, by, jeśli mają taką możliwość, przyjechali do szkoły własnymi środkami transportu.

Klasy pierwsze:

klasa godzina wychowawca miejsce spotkania
1aT5 – t. grafiki i poligrafii cyfrowej 8.00 Małgorzata Martyka aula szkolna, później- s.103/II
1aT6 – t. logistyk / t. fotografii i multimediów 8.00 Piotr Zelek aula szkolna, później- s.2/III
1bT6 – t. elektryk/ t. reklamy 8.00 Justyna Gajewska aula szkolna, później- s.101/V
1aTE – t. mechatronik 9.30 Małgorzata Mikołajczak aula szkolna, później – s. 6/II
1bTE – t. programista 9.30 Mariola Dąbek- Nagacz aula szkolna, później- s.3/III
1bT5 – t. informatyk 9.30 Mateusz Bargieł aula szkolna, później- s.208/II

 

Klasy drugie: 

klasa godzina wychowawca miejsce spotkania
2aT5 11.00 Patrycja Głowacka s. 207/I
2bT5 11.00 Bożena Papaj s. 202/I
2cT5 11.00 Łukasz Dobosz s.1/V
2dT5 11.00 Barbara Guja s.203/II
2aT6 11.00 Krystyna Kilian s.101/V
2bT6 11.00 Mirosław Dąbrowski s.104/V
2cT6 11.00 Karina Kosterewa s.104/II
2dT6 11.00 Joanna Margielewska- Gromadka s. 14/III
2aTE 11.00 Milena Działowska s. 107/II
2bTE 11.00 Agnieszka Żak s.103/II
2cTE 11.00 Mariola Gawrońska s.2/III
2dTE 11.00 Włodzimierz Bubak s. 105/V

 

Klasy trzecie i czwarte:

klasa godzina wychowawca miejsce spotkania
3aT5 12.30 Miroslawa Rachwalik s. 107/II
3bT5 12.30 Sławomir Smugowski s. 206/I
3cT5 12.30 Marta Jasińska- Kumór s.204/II
3aT6 12.30 Katarzyna Pelc s.6/II
3aTE 12.30 Olga Jamrozik s.5/II
3cTE 12.30 Michał Kędrak s.1/III
4aT5 12.30 Ewelina Stawska s. 3/III
4bT5 12.30 Bartłomiej Bogunia s. 101/V
4cT5 12.30 Anna Kosobudzka s. 1/V
4aT6 12.30 Janusz Papaj s. 14/III
4bT6 12.30 Elżbieta Pokorska s. 104/V
4aTE 12.30 Agata Budka s.203/II
4cTE 12.30 Jolanta Kalinowska s.208/II

 

Ilość odsłon: 3032

wstecz

Kontakt



Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.