Informacja dla uczniów biorących udział w konkursie „Pokaż nam swój język”

06-04-2017

Wszyscy uczniowie, którzy w ostatnich dniach zgłosili u swoich nauczycieli (języka angielskiego i niemieckiego) chęć udziału w ogólnopolskim konkursie dla szkół ponadgimnazjalnych, powinny w dniach 6-10.04 dokonać rejestracji swojej osoby na stronie: Pokaz nam swój język (w zakładce „Dla ucznia”, WAŻNE: można wybrać tylko 1 język).

Po pomyślnym dokonaniu rejestracji należy niezwłocznie wysłać informację powiadamiającą o tym fakcie do Przewodniczącej Komisji Szkolnej Konkursu p. Małgorzaty Martyki, która musi dokonać aktywacji Waszego konta na stronie organizatora. Powiadomienia należy przesyłać za pośrednictwem dziennika elektronicznego, w treści wpisując swoje: imię i nazwisko, klasę oraz szkołę. W momencie kiedy uczeń otrzyma informację zwrotną od p. Martyki, że jego osoba została już finalnie zarejestrowana i potwierdzona może przystąpić do rozwiązania testu „Pokaż nam swój język” (Krok3 na stronie www organizatora). Pierwszy etap konkursu obejmuje 40 zamkniętych pytań testowych, który uczniowie rozwiązują w wybranym przez siebie miejscu i czasie w dniach 6-10.04. Do drugiego etapu, który odbędzie się w ostatnim tygodniu kwietnia w zarejestrowanych szkołach, przystąpi po 1000 najlepszych uczestników z każdego języka.

Jeśli są w szkole jeszcze osoby, które chciałyby wziąć udział w I etapie konkursu, a nie zgłosiły dotąd  tego faktu u swoich nauczycieli mogą to jeszcze uczynić w dniu dzisiejszym (czwartek).

Życzymy powodzenia!

Ilość odsłon: 1345

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.