W dniach 27-29. 05. klasy Ib T-5 i Ib T-6 wybrały się na wycieczkę integracyjną do Kościeliska. Pod czujnym okiem wychowawców Pana Dobosza i Pana Bargieła mieliśmy okazję przeżyć wspaniałą przygodę. Pierwszego dnia pokonaliśmy trasę z Zakopanego do Kościeliska, gdzie mieliśmy przygotowany wieczór integracyjny. W drugi dzień wyruszyliśmy na szlak. Nasz przewodnik Wojtek nie dał nam odpocząć ani na minutę. Jego hasło to: „wszyscy są- no to idziemy” i tak pokonaliśmy od Brzezin trasę do Murowańca- Czarny Staw Gąsienicowy i Doliną Jaworzynki do Kuźnic, czyli jakieś 22km. Wieczorem odbył się grill integracyjny, aby naładować akumulatory i przeżyć kolejny wspólny wieczór z zabawami. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, ale liczymy, że już niebawem wspólnie wyruszymy na szlak… Pragniemy również podziękować naszym opiekunom: Pani Annie Żurowskiej, Pani Agnieszce Kozub, Pani Joannie Margielewskiej- Gromadce za wsparcie w czasie zdobywania szczytów.
Ilość odsłon: 255


