Konkurs Wiedzy Górniczej

09-06-2019

W dniu 31 maja na terenie Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaworznie odbył się Konkurs Wiedzy Górniczej, który obejmował również umiejętności z zakresu miernictwa górniczego. Konkurs realizowany był w ramach programu: „Kształcenie dualne – dobry start w zawodach branży górniczo – hutniczej”.

W konkursie uczestniczyli  uczniowie klas górniczych- 1a i 2b z Technikum nr 6 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie. Część praktyczna dotyczyła umiejętności obsługi i wykonywania pomiarów za pomocą niwelatora i teodolitu. Uczestnicy zmagań konkursowych wykazali się wiedzą i umiejętnościami, które przydatne będą w przyszłej pracy.

Pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie klasy pierwszej, w kolejności: Karol Koziński, Szymon Jachimczyk, Brajan Krawczyk.

Gratulujemy.

Fundatorem nagród dla wszystkich startujących w konkursie był TAURON Wydobycie S.A., za co Spółce serdecznie dziękujemy. Podziękowania składamy także panu Jerzemu Kondoszkowi, nadsztygarowi BHP Zakładu Górniczego „Sobieski”, panu Tomaszowi Łakomskiemu, dyrektorowi Centrum Kształcenia Praktycznego za umożliwienie przeprowadzenia konkursu na terenie ośrodka, pani Małgorzacie Kowalskiej, koordynator programu pilotażowego oraz pani Grażynie Kniat, wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie za przyjęcie roli w pracach komisji konkursowej.

RP

Ilość odsłon: 957

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.