Krakowski Salon Maturzystów 2018

24-09-2018

20 września uczniowie klas 4a T6 oraz 4ac TE wraz z wychowawcami odwiedzili Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2018.

Gospodarzem tego wydarzenia był Uniwersytet Jagielloński. Tegoroczna edycja cieszy się ogromną frekwencją. Przyszli kandydaci na studia odwiedzali liczne stoiska szkół wyższych i korzystali z porad ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, uczestnicząc w wykładach dotyczących egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów.

Na tegorocznym Salonie maturzyści mieli okazję uczestniczenia w wykładach na temat egzaminów maturalnych m.in. z matematyki, języka polskiego, historii, chemii, wiedzy o społeczeństwie, fizyki. Dzięki poradom ekspertów OKE maturzyści mogli otrzymać cenne informacje, jak się przygotować do matury, jak ją zdać i jak osiągnąć dobry wynik.

Ogromną popularnością cieszył się również Informator Maturzystów 2019. Zawiera on m.in. rankingi szkół wyższych i kierunków, informacje o uczelniach, porady związane z maturą. Stanowi on przydatne źródło dla młodych ludzi, którzy muszą podjąć ważną decyzję w swoim życiu.

 

 

Ilość odsłon: 743

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.