Kurs obsługi kasy fiskalnej

07-10-2016

Młodzieżowe Centra Kariery powstały w oparciu o doświadczenie i bazę programową funkcjonujących jednostek OHP.MCK świadczą usługi stacjonarne z zakresu informacji i poradnictwa zawodowego zarówno dla młodzieży OHP, jak i spoza OHP. Kluczowym celem działalności MCK jest zapobieganie bezrobociu młodzieży poprzez przygotowanie jej do wejścia na rynek pracy oraz poprawa jakości usług rynku pracy.

W Jaworznie MCK prowadzi projekt unijny z bezpłatnym kursem zawodowym i stażem dla osób w wieku 18-24 lata, nie pracujących i nie uczących się, którzy otrzymują  comiesięczne stypendium szkoleniowe. Jest to propozycja dla uczniów, którzy w kwietniu skończą szkołę. W ramach projektu MCK oferuje:

-3-miesięczny staż zawodowy ze stypendium;
– bezpłatne zajęcia z doradcą zawodowym;
– warsztaty kreowania wizerunku;
– kursy językowe;
– podstawowe kursy komputerowe;
– kursy komputerowe o standardzie ECDL;
– kurs prawa jazdy kat. B;
– kurs przedsiębiorczości;
– warsztaty z zakresu kreowania wizerunku połączone z usługą stylisty;
-kursy spawania metodą TIC.

Dla uczniów szkół ma w ofercie kurs obsługi kasy fiskalnej. Jest on organizowany na terenie placówki, z której są uczniowie, w grupach 12-16 osobowych i trwa jednorazowo kilka godzin- do momentu uzyskania zadawalających wyników pracy. Po jego ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do obsługi kasy fiskalnej. Zapisy na kurs są do 21 października u szkolnego doradcy zawodowego. Uczestnik powinien mieć ukończony 16 rok życia. Cena kursu 60 zł.

 

Serdecznie zapraszam,

 

Teresa Mulka-Łuszcz

szkolny doradca zawodowy

 

Ilość odsłon: 1515

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.