Lądowanie na ekranie z Wikipedią – podsumowanie

24-02-2023

W ramach podsumowania wyżej wymienionego projektu uczniowskiego,  w dniu 7 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej miał miejsce finisaż wystawy zdjęć lotniczych Wiktora Pawuski.

Przypominamy, że projekt powstał w ramach Funduszu Uczniowskiego stowarzyszenia Wikimedia Polska, który ma zachęcić młodych ludzi do współtworzenia Wikipedii oraz promować ich kreatywność. Wystawa trwająca 2 tygodnie cieszyła się dużym zainteresowaniem i w dniu finisażu przyciągnęła licznych gości. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły w realizacji tego projektu, a w szczególności:

Pani Simonie Smugowskiej dyrektor CKZiU Jaworzno  za „ zielone światło” dla naszych działań, Panu Jarosławowi Pytlowi pełnomocnikowi  ds. Szkół i Współpracy  Szkoły Pilotów w Gliwicach Air4, który usiadł za sterami samolotu podczas gdy Wiktor robił zdjęcia, wikipedystkom Klarze Sielickiej-Baryłce oraz Wioletcie Matusiak za wsparcie i szkolenia z ramienia stowarzyszenia Wikimedia Polska, Pani Monice Rejdych dyrektor i Monice Ryter wicedyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie za współorganizację wystawy, Pani Katarzynie Florczyk naczelnik Biura Promocji Miasta Jaworzna za współorganizację finisażu oraz Pani Annie i Marcinowi Sochom właścicielom 7niebo bistro za przygotowanie pysznego poczęstunku. Dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki Publicznej uczniowie mają jeszcze przez kilka dni możliwość zobaczenia wystawy w murach CKZiU. 

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 😊

Zdjęcia wykonały uczennice klasy 1bT5 technik fotografii i multimediów a film Miłosz Gałecki uczeń klasy IV bT5 technik reklamy.

 

Anna Kosobudzka – opiekun projektu

Ilość odsłon: 621

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.