Mamy certyfikaty CISCO

15-11-2017

W dniu 4.11.2017 r w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej  im. J. Lompy w Katowicach – Filia w Jaworznie podczas warsztatów informatycznych pierwszy raz w historii CKZiU zostały uroczyście wręczone międzynarodowe certyfikaty CISCO dla słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych organizowanych przez Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie przy ul. Promiennej 65.
Podczas konferencji omówione zostały nowe możliwości uzyskania kompetencji z zakresu programowania na poziomie międzynarodowym oraz możliwości poszerzenia swoich kompetencji zawodowych z zakresu sieci komputerowych.
Odbył się również panel dyskusyjny „Bezpieczeństwo i zagrożenia w sieci Internet”. Spotkanie przygotowali Marek Smyczek i Tomasz Marzec, którzy reprezentują Stowarzyszenie JLUG i CKZiU w Jaworznie.
Już wkrótce odbędą się warsztaty z montażu i łączenia instalacji światłowodowych oraz tworzenia aplikacji mobilnych dla wszystkich kursantów KKZ i uczniów Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie. Serdecznie zapraszamy!

 

Ilość odsłon: 1056

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.