Mamy zwycięzców konkursu Świat Zawodów!

25-05-2017

24 maja jury konkursu „Świat zawodów” wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach.

W kategorii I dla gimnazjalistów należało wykonać techniką collage’u logo wybranego zawodu ze znakiem graficznym, nazwą zawodu i hasłem reklamowym. Spośród nadesłanych prac jury nie przyznało I miejsca. Ex aequo miejsce II przypadło Dominice Świderskiej z Gimnazjum nr 5 w Jaworznie oraz Marcie Halusiak  z Gimnazjum nr 8 w Jaworznie. III miejsce zdobyła Elżbieta Leja z Gimnazjum nr 2 w Jaworznie. Wyróżnienia przypadły Monice Polaczek z Gimnazjum nr 9 w Jaworznie i Zuzannie Otrębskiej z Gimnazjum nr 4 w Jaworznie.

Natomiast uczestnicy kategorii II dla szkół ponadgimnazjalnych mieli wykonać logo wybranego zawodu z logotypem i hasłem reklamowym w programie graficznym do grafiki wektorowej. W tej kategorii zwyciężczynią okazała się Zuzanna Jaromin z Technikum nr 5 w Jaworznie. II miejsce przypadło Martynie Bielawnie z Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej, III miejsce Angelice Chrostowskiej również z TZN w Dąbrowie Górniczej. Wyróżnienia otrzymali Maciej Żak i Mateusz Lis z Technikum nr 5 w Jaworznie.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Gala Laureatów odbędzie się 5 czerwca o godzinie 10.30 w CKZiU w Jaworznie, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami. O szczegółach uroczystości poinformujemy.

Cała galeria prac konkursowych będzie zamieszczona w relacji z gali laureatów konkursu.

Ilość odsłon: 1174

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.