Migawki z lekcji: Projekty klasy reklamowej pod czujnym okiem… kotów!

18-06-2020

Mimo że za kilka dni są wakacje, to na kierunku reklamowym nie zwalniamy tempa. Klasa 3C po miesięcznych praktykach zawodowych wróciła pełna nowych doświadczeń i ciekawych spostrzeżeń o zawodzie. Chociaż mamy już połowę czerwca, uczniom wcale nie brak zapału do pracy.

W trzeciej klasie nieustannie szlifujemy umiejętności graficzne na zbliżający się wielkimi krokami egzamin zawodowy. To już za pół roku! Na przedostatnich zajęciach w tym roku szkolnym uczniowie intensywnie wykonywali projekty gadżetów reklamowych w towarzystwie swoich… kotów. Jak widać, kot Szymona nie za bardzo był zainteresowany Photoshopem, za to kotka Julii ewidentnie jest pod wrażeniem projektu.

Skoro o gadżetach reklamowych mowa, to warto wspomnieć, że kierunek technik reklamy jest skierowany nie tylko do osób, które planują karierę w reklamie. To idealny zawód dla przyszłych przedsiębiorców, ponieważ ci bez reklamy czy chociażby elementów identyfikacji wizualnej nie mogliby rozwijać swoich biznesów. Perspektywy po tym kierunku są naprawdę obiecujące.

Zapraszamy!

JG

Ilość odsłon: 783

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.