Mikołaj w CKZiU

11-12-2017

Ho! Ho! Ho! Świętego dotarło, a jakże, do jaworznickiego CKZiU. 6 grudnia to donośne nawoływanie  rozeszło się echem szerokim wśród murów naszej znamienitej placówki oświatowej. Tego dnia w wielu salach lekcyjnych miast zwyczajowych zajęć dydaktycznych miały miejsce zajęcia o charakterze nieco bardziej rozrywkowym.

Prężnie działająca Szkolna Rada Uczniowska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży naszej szkoły, skutecznie przekonała czynniki decyzyjne Centrum, że warto  tego dnia przeorganizować nieco zajęcia lekcyjne. I tak się stało.

Byliśmy zatem w mikołajkowy dzień świadkami i uczestnikami mniej lub bardziej udanych popisów w stylu karaoke, można było uczestniczyć w turniejach FIFA, wziąć udział w wyścigach samochodowych, a dla tych bardziej zorientowanych w stronę rozrywki „unplugged ” oczywiście przygotowano planszówki, karcianki a nawet szachy. Sala gimnastyczna w tym czasie również rozbrzmiewała mikołajowym echem, gdyż zacięte toczyły się tam siatkówkowe boje.

Słowem, do wyboru do koloru, dla każdego coś miłego, mniej oficjalnie, a bardziej gremialnie, może trochę banalnie, ale wszystko legalnie, naturalnie i przez to …  genialnie. Ot taki oddech w codziennym zabieganiu. Jakże przecież potrzebny. Zatem ho! ho! ho! Święty Mikołaju. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Z reporterskim pozdrowieniem

Janusz Papaj

Ilość odsłon: 2643

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.