„Młode Wilki” z CKZiU 😉

30-03-2022

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych do tworzenia własnych projektów społecznych. Jest to olimpiada wspierana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii dla każdego, kto chce zdobyć doświadczenie w realizacji swoich pomysłów, dostać się na studia czy zdobyć lepszą pracę. Projektem społecznym jest tak naprawdę każda, nawet najprostsza inicjatywa, której celem jest zmiana naszego otoczenia na lepsze. Realizując poszczególne etapy olimpiady uczniowie otrzymują praktyczne wskazówki i wiedzę z zakresu umiejętności cyfrowych, zarządzania projektami, marketingu czy komunikacji, przygotowane przez specjalistów od Google z digital skills i Project Management Institute. Zdobytą wiedzę młodzież wykorzystuje w praktyce nawiązując partnerstwa, ucząc się pracy w zespole czy tworząc harmonogramy i budżet. Każdy, kto zrealizuje projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata. Najlepsze zespoły rywalizują o „Wilki”- nagrody, które wręczane są na uroczystej gali przez przedstawicieli władz państwowych i prezesów największych firm.

„To, co robicie z pasją, z odwagą, to jest coś absolutnie fundamentalnego. Dla mnie tutaj siedzi elita, a jeśli czujecie się na to określenie za młodzi, to przyszła elita kraju.” – powiedział o finalistach olimpiady obecny premier Mateusz Morawiecki.

W tegorocznej edycji olimpiady wystartowały również „Młode Wilki” z CKZiU. Są to uczniowie klasy 3bGT5 z kierunku Technik Reklamy + 1 Technik Fotografii i Multimediów, którzy postanowili wykorzystać swoje umiejętności zdobyte na lekcjach zawodowych do stworzenia własnych kampanii społecznych. Oto oni:

„TOSAMOŻYCIE” – Karolina Jankowska, Patrycja Fereniec, Nikola Szczepaniak i Daniel Tasze;

„Sober Heads” – Oskar Bąk, Grzegorz Likus, Miłosz Gałecki, Tomasz Łabaj, Paulina Długosz i Amelia Sawicka;

„Don’t Waste” – Bartosz Żak, Paulina Ociepka, Nina Nachel, Aleksandra Susek i Wiktor Pawuska.

Zapraszamy do śledzenia efektów ich pracy w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów już wkrótce😊

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za finał!

Koordynator projektów:
Anna Kosobudzka

Ilość odsłon: 902

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.