Mój pomysł na biznes – konkurs dla uczniów

18-09-2023

Jaworznicka Izba Gospodarcza w ramach projektu „Przedsiębiorcze Jaworzno” ogłasza kolejną edycję konkursu dla uczniów szkół średnich. Temat konkursu to „Mój pomysł na biznes – konkurs imienia Jerzego Zamarlika”. Konkurs ma na celu promowanie idei przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Pierwszy etap to przyjmowanie prac w formie prezentacji- technika dowolna, np. powerpoint, pdf, jpeg, video. Prezentacje powinny zawierać przedstawienie sylwetki osoby zgłaszającej oraz koncepcję własnego pomysłu na biznes. W pracy powinny się znaleźć inspiracje do stworzenia tego projektu, skrócony opis modelu biznesowego oraz mocne i
słabe strony pomysłu.

Termin składania prac upływa 4 października 2023. Zgłoszenia kierujemy na maila biuro@jig.jaw.pl, z prezentacją w załączniku lub linkiem do prezentacji online lub link do wetransfer.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze prace i zaprosi w drugim etapie ich autorów na osobiste spotkanie, gdzie będzie okazja indywidualnie przedstawić swój pomysł i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. (Spotkanie może odbyć się również internetowo przez platformę Teams lub Zoom). Jury będzie pytać również o osobę Jerzego Zamarlika wieloletniego prezesa JIG, którego imię nosi ta nagroda.

Nagrody

Dla autora najlepszego pomysłu przeznaczona jest nagroda w postaci vouchera na sprzęt elektroniczny o wartości 2000 zł. Jury może przyznać dodatkowe nagrody dla miejsca drugiego i trzeciego oraz nagrody specjalne ufundowane przez sponsorów.
Laureaci będą mieli możliwość przedstawienia swojej prezentacji podczas gali finałowej Przedsiębiorczego Jaworzna w dniu 13 października. Gala odbędzie się w Hotelu Wodnik w Jaworznie.
Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Jaworzna.

Osoby zainteresowane udziałem proszone sa o kontakt z p. Teresą Mulką-Łuszcz, 201/I

Konkurs dla Młodych 2023

 

Ilość odsłon: 455

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.