Na studia zagraniczne z Kastu

24-02-2017

Dnia 16 lutego gościliśmy przedstawicielkę Kastu International międzynarodowej organizacji, którą utworzono po to, aby pomóc młodym osobom w zrealizowaniu marzenia o zdobyciu wyższego wykształcenia za granicą. Pani Maja Majchrzak przedstawiła uczniom klas trzecich i czwartych Centrum oraz zainteresowanym osobom z pozostałych klas zasady funkcjonowania wyższych uczelni w państwach takich jak Dania, Holandia, Szwecja i Wielka Brytania oraz możliwości aplikowania na nie przez Polaków.

Organizacja Kastu tworzy przyjazny i odpowiedzialny zespół, który rozumie, z jakimi przeszkodami może spotkać się osoba, która ma zamiar studiować za granicą, dlatego uczestnicy spotkania mogli uzyskać obiektywną  informację o procesie rekrutacji, możliwości dofinansowania studiów, o kosztach utrzymania i studiowania na interesujących ich kierunku. Kastu bezpłatnie pomaga młodzieży w trakcie procesu aplikacyjnego, w tworzeniu listu motywacyjnego  i przeprowadza testy językowe.

Szczegóły dotyczące studiowania w tych państwach znajdziecie na stronie internetowej szkoły w zakładce Doradztwo zawodowe oraz na stronie internetowej https://www.kastu.pl/

 

Ilość odsłon: 1238

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.