Niezapomniany Bal Studniówkowy klas 4a i 4b T6

15-02-2017

W mroźny sobotni wieczór – 11 lutego o godzinie 18:00 uczniowie klas 4a (logistyczno-górniczej) i 4b (górniczej) Technikum nr 6 im. króla Jana III Sobieskiego w CKZiU rozpoczęli swoją studniówkową przygodę. W sali OSP w Balinie rodzice uczniów gościli młodzież oraz Grono Pedagogiczne na Balu Studniówkowym, który rozpoczął się tradycyjnym polonezem. A  po nim była już całonocna, wyśmienita zabawa…

W imieniu wszystkich uczniów klas maturalnych podziękowania dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i rodzicom za trud nauki i wychowania oraz organizację studniówki złożyli prowadzący część oficjalną wieczoru: Agnieszka Opalony (4a) i Kamil Warzecha (4b). Uczniowie, wdzięczni za wysiłek w przygotowanie do egzaminu dojrzałości, wręczyli kwiaty dyrekcji, wychowawcom (Małgorzacie Martyce oraz Justynie Gajewskiej), nauczycielom  i pracownikom administracji szkoły. Dziękowali za ciepły uśmiech – tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia, za stwarzanie często rodzinnej atmosfery, za przekazaną  wiedzę. Szczególne podziękowania maturzyści skierowali do  swoich rodziców, przedstawiciele których byli obecni na sali.

Pani Dyrektor Simona Smugowska złożyła młodzieży życzenia powodzenia i wytrwałości na ,,ostatniej prostej” przed Maturą, pogratulowała dotychczasowych osiągnięć, szczególnie w trakcie zdawanych właśnie w tym czasie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe  oraz podkreśliła, że sukces i szczęście maturzystów jest zawsze sukcesem i szczęściem wszystkich nauczycieli.

Ważnym punktem tego wyjątkowego wieczoru był program artystyczny obu klas, które przygotowały projekcje filmów pełne zabawnych scenek  „z życia klasy i szkoły” okraszone na koniec efektownym i brawurowo wręcz wykonanym energetycznym tańcem „black and white” w wykonaniu uczennic z 4a.

Bal Studniówkowy w Balinie zakończył się o świcie na 80 dni przed pierwszym z majowych egzaminów w rytmach, nomen omen, muzyki z lat 80-tych. Ten jedyny, niepowtarzalny, pełen czaru, magii, powagi, ale także uśmiechu i zabawy czas zapewne na zawsze zostanie w pamięci każdego maturzysty, bo był to bal szczególny… Bal, który uświadomił młodzieży, że powoli przekraczają symboliczny próg dojrzałości. Wraz z pierwszym krokiem poloneza rozpoczęli wędrówkę po ścieżce życia, na której już samodzielnie będą oceniać i mierzyć się z młodzieńczymi  marzeniami i planami. A czy są gotowi do ich  realizacji…  

Relacja z Balu Studniówkowego również na:

http://www.mojejaworzno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1259:studniowka-w-jaworznickim-sobieskim&Itemid=396
http://www.dziennikzachodni.pl/studniowki/a/studniowka-jaworznickiego-technikum-nr-6-wideo,11784360/
http://www.jaw.pl/2017/02/studniowka-technikum-nr-6/

 

Ilość odsłon: 2092

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.