Ogólnopolski Tydzień Kariery

10-10-2019

Ogólnopolski Tydzień Kariery

PASJA, PROFESJA, POWOŁANIE”

21-27 października 2019

W tym roku w dniach 21-27 października będziemy obchodzić, podobnie jak w latach poprzednich, Ogólnopolski Tydzień Kariery. W Centrum we wtorek 22 października w szkolnej auli odbędzie się spotkanie z kilkoma absolwentami szkół wchodzących w skład CKZiU, którzy opowiedzą o swoich pasjach i karierze. Natomiast we czwartek 24 października w holu budynku III będziemy mogli podziwiać pasje i talenty naszych uczniów. Tam bowiem po 4 lekcji zaprezentują się zdolni młodzi ludzie uczący się w murach tej szkoły.

Zapraszam do dnia 18 października do zapisów w gabinecie 206/II u doradcy zawodowego wszystkich tych, którzy chcieliby przedstawić swoje hobby społeczności szkolnej. Do odważnych świat należy! Masz talent, pasje, hobby- pochwal się!
O ubiegłorocznej edycji możecie przeczytać:

https://www.ckziu.jaworzno.pl/do-odwaznych-swiat-nalezy-masz-talent-pochwal-sie/

Doradca zawodowy

Trochę wiadomości o założeniach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Co to jest OTK?

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Od kiedy działa inicjatywa?

Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowany został po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku, w dniach 5–11 października. Tegoroczna edycja jest zatem jedenastą.

Dla kogo jest przeznaczony?

Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych. Spełnia tym samym założenia całożyciowego poradnictwa zawodowego.

Ilość odsłon: 784

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.