Podpisanie umowy patronackiej

17-05-2023

We wtorek, 16 maja br.  w auli CKZiU  mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim było podpisanie umowy patronackiej pomiędzy CKZiU w Jaworznie a Graffiti Studio Sp. z o.o połączone z rozdaniem nagród uczestnikom Szkolnego Konkursu „PROJEKT POD SITODRUK” .

Umowa patronacka ma na celu współpracę na rzecz rozwoju edukacji zawodowej w obszarze grafiki i poligrafii cyfrowej oraz logistyki. Porozumienie o współpracy zostało podpisane przez pana Tomasza Gałeckiego – Prokurenta firmy oraz panią dyrektor CKZiU –  Simonę Smugowską.

Zadaniem Szkolnego Konkursu „PROJEKT POD SITODRUK”  było  zaprojektowanie grafiki, nadającej się do wydruku na tkaninach techniką sitodrukową. Projekty uczniów przeszły wstępną selekcję pod kątem przydatności do druku artystycznego sitodrukiem. Oceniono też siłę koncepcji projektowej pod kątem możliwości odbitek w wielu kolorach i konfiguracjach.

Najlepsze projekty zostały naświetlone na kliszę i przeniesione na siatkę napiętą na aluminiową ramę. Graffiti Studio Sp. z o.o. – podjęło się realizacji przygotowania projektu do finalnego użycia przez młodych drukarzy. Laureaci, poza dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi  przez CKZiU oraz Graffiti Studio Sp. z o.o., mieli okazję zobaczyć swój projekt na formie drukowej, otrzymali naświetloną kliszę, którą mogą wykorzystać w dalszej obróbce drukarskiej. W przyszłości z laureatami poprowadzimy warsztaty sitodrukowe, na które już dziś chętnych zapraszamy.

Ilość odsłon: 819

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.