Pomóżmy realizować marzenia!

30-09-2022

Zwracamy się z prośbą do całej społeczności szkolnej o wsparcie finansowe naszej utalentowanej uczennicy i koleżanki Nadii Pieczary, która ma możliwość wystąpienia na Mistrzostwa Świata IPSF 2022 które odbędą się 27-30.10.2022 w Szwajcarii. Poniżej przedstawiamy prośbę Nadii oraz link do zrzutki.

„Pomóż nam wyjechać na Mistrzostwa Świata w akrobatyce powietrznej do Szwajcarii. Jesteśmy zawodniczkami z klubu sportowego KS PowerTeam przy szkole tańca Power Studio Dance School w Chrzanowie. W tym roku zdobyłyśmy wspólnie 4 złote medale oraz 1 srebrny medal w kategoriach duetowych oraz solowych. Największym osiągnięciem było wywalczenie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski IPSF 2022, które odbyły się w Kielcach 3-5.06.2022. Wraz z tytułem Mistrzyń Polski uzyskałyśmy kwalifikacje na Mistrzostwa Świata IPSF w Szwajcarii 27– 30.10.2022. Julia Palczewska i Nadia Pieczara w kategorii Duety Młodziki oraz Nadia Pieczara solo 14-17lat Profesjonalistki Aerial Hoop.

Zdobycie tak dobrych wyników podczas tegorocznych zawodów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i nagrodą za włożoną ciężką pracę w przygotowania i treningi. Możliwość reprezentowania naszego kraju w Mistrzostwach Świata to dla nas wielki zaszczyt i spełnienie marzeń. Wyjazd wiąże się niestety z ogromnymi kosztami. Zawody trwają 3 dni, w koszty takich zawodów wlicza się :

  1. wpisowe na zawody
  2. stroje startowe
  3. opłaty za bilety lotnicze
  4. zakwaterowanie na czas zawodów

Każda wpłata pomoże nam się zbliżyć do spełnienia marzeń o reprezentacji naszego kraju podczas Mistrzostw Świata.”

 

Link: https://zrzutka.pl/n44brg

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc

Mirosława Rachwalik
Patrycja Stachoń-Pastucha

 

Ilość odsłon: 526

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.