Pozdrowienia ze Schkeuditz

08-12-2017

Naszą podróż do Niemiec po doświadczenie zawodowe rozpoczęliśmy w niedzielę- 3 grudnia. Po dosyć długiej, męczącej jeździe w końcu udało nam się dotrzeć do malowniczego Schkeuditz, nieopodal Lipska. Na pierwszy rzut oka miejsce to skojarzyło się nam ze średniowieczną twierdzą. 

W poniedziałek nasz wspaniały przewodnik Matthew zabrał nas do Lipska, by pokazać nam miejsce naszych praktyk oraz inne najważniejsze obiekty w mieście. Tego samego dnia rozpoczęliśmy również pracę nad zbieraniem materiałów graficznych do zadań przydzielonych nam na później. W tym celu udaliśmy się m.in. do Leipziger Zoo. Jest to drugie pod względem wielkości zoo w Europie, w którym znajduje się wiele rzadkich gatunków. Od kilku dni „my- informatycy” stawiamy swoje pierwsze kroki w projektowaniu strony internetowej, natomiast „my -graficy” zaczęliśmy przygodę z drukarkami 3 D.

Na dzisiaj to tyle.

Pozdrowienia!

Stażyści z klas informatycznych i graficznych

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”170″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”180″ thumbnail_height=”140″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/rotsu81/domains/ckziu.jaworzno.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Ilość odsłon: 1801

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.