Poznaj zawód technik grafiki i poligrafii cyfrowej

01-02-2022

Wykład i warsztaty – poznanie przez działanie.

Zapraszamy zainteresowanych uczniów klas VIII na warsztaty pod hasłem „Poznaj zawód technika grafiki i poligrafii cyfrowej” prezentujące kierunek, w którym kształcimy w CKZiU. Zajęcia rozpoczynają się w sobotę 5 lutego o godz.10.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Jaworznie (II piętro Miejskiej Biblioteki w centrum). Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc e-mail: sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

W pierwszą sobotę lutego spotkamy się ponownie z uczniami klas VIII, aby zaprezentować kolejny ciekawy zawód, dający ogromne możliwości zatrudnienia i realizowania swoich pasji. 5 lutego o godzinie 10.00 będziemy mogli lepiej przyjrzeć się produktom poligraficznym. Poznamy sposoby przenoszenia wzoru na podłoże. Najważniejsze jednak jest to, że sami będziemy mogli doświadczyć tego, czym jest drukowanie.

Zabezpieczcie ubrania, możecie zabrać fartuchy, jednorazowe rękawiczki i kawałek tkaniny– koszulkę lub poszewkę!  Kto nie będzie mógł przynieść ze sobą materiału, też będzie miał co robić.

W imieniu organizatorów

Sylwia Nowak
nauczyciel CKZiU

Ilość odsłon: 911

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.