Poznajemy kolejne  zakątki Irlandii

14-03-2018

W miniony weekend uczniowie realizujący praktyki w Irlandii w ramach projektu ERASMUS + mieli możliwość  zwiedzić  pobliskie zamki w Cahir i Rock of Cashel. Była to też okazja do wysłuchania krótkich wykładów o historii Irlandii związanych z tymi miejscami.

Uczestnicy wyjazdu zobaczyli również jaskinie w Michelstown, wewnątrz której kręcono ujęcia między innymi do seriali takich jak „Gra o Tron” czy też „Wikingowie”. Na zakończenie dwudniowego zwiedzania uczniowie udali się na krótki wypad w góry pod wodospady Mahon Falls. Był to czas podziwiania pięknych widoków i dzikiej przyrody Irlandii. Wycieczki były miłym   odpoczynkiem  dla uczestników projektu „Praktyka zawodowa w Niemczech i Irlandii – perspektywą na lepszą karierę zawodową” od dalszej pracy jak czeka ich od poniedziałku.

MDz, JK

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”221″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”180″ thumbnail_height=”140″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/rotsu81/domains/ckziu.jaworzno.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Ilość odsłon: 1182

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.