Przeglądy prac fotograficznych

16-12-2019

Koniec semestru w naszym Centrum to szczególny okres dla wszystkich klas fotograficznych. Po miesiącach ciężkiej pracy nastąpił czas podsumowań. 9 i 10 grudnia odbyły się otwarte przeglądy fotograficznych prac semestralnych z przedmiotu Techniki fotograficzne.

Na specjalnie przygotowane przeglądy prac semestralnych z przedmiotu Techniki fotograficzne zaproszona została dyrekcja Centrum oraz nauczyciele i uczniowie. Po całym semestrze zmagań 
z różnymi zadaniami fotograficznymi uczniowie klas 1b_G T5, 1d_P T5 oraz 2c T5 mieli możliwość zaprezentować swoje fotografie.

Klasy pierwsze, rozpoczynające swoją drogę z fotografią zaprezentowały cztery tematy fotograficzne – Portret emocji, Portret z cienia, martwą naturę „Eksplozja barw” oraz malowanie światłem. Klasa druga w tym semestrze musiała się zmierzyć z takimi tematami jak: fotoreportaż „Z życia miasta”, ilustracja utworu literackiego, martwa natura „Świat wykreowany”. Ponadto zadaniem drugoklasistów było również wzięcie udziału w konkursie fotograficznym o wybranej tematyce.

Przegląd prac semestralnych był dla wszystkich uczniów niemałym przeżyciem, ale przede wszystkim miał ich przygotować do publicznej prezentacji ich twórczości. Kontakt z odbiorcą dzieł fotograficznych był też ukoronowaniem pracy na przedmiocie Techniki fotograficzne. Liczne pozytywne komentarze na pewno staną się dobrą motywacją na kolejny semestr, który również podsumujemy otwartym przeglądem.

Poniżej prezentujemy dokumentację przeglądów prac semestralnych klas pierwszych i klasy drugiej.

Tekst: Kamil Myszkowski
Fotografie: Magdalena Brzezina (2c T5), Kamil Myszkowski

Ilość odsłon: 1418

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.