Ranking Perspektyw – szkoły CKZiU wśród najlepszych w Polsce!

13-01-2019

Z dumą ogłaszamy, że wszystkie trzy technika wchodzące w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie zostały wyróżnione w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2019! Wśród wszystkich jaworznickich szkół zajęliśmy najwyższe pozycje.

Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany jest przez miesięcznik edukacyjny dla młodzieży „Perspektywy” wydawany od 1998 roku w Warszawie. Kryteria rankingu są następujące: sukcesy w olimpiadach 20%, matura – przedmioty obowiązkowe 20%, matura – przedmioty dodatkowe 30%, wyniki egzaminów zawodowych 30%.

Trzy spośród czterech wyróżnionych jaworznickich techników to szkoły przy Elektrowni

Wśród najlepszych dwustu szkół technicznych w Polsce znalazły się: Technikum Energetyczne (17 miejsce w województwie) oraz Technikum nr 5 (33 miejsce w województwie), dzięki czemu otrzymały znak jakości Srebrnej Szkoły 2019. Sukces odniosło również Technikum nr 6 im. króla Jana III Sobieskiego (70 miejsce w województwie) które otrzymało znak jakości Brązowej Szkoły 2019. To najwyższe miejsca spośród czterech wyróżnionych jaworznickich techników.

Serdecznie dziękujemy zwłaszcza ubiegłorocznym absolwentom – to dzięki Waszej postawie na maturze oraz egzaminach zawodowych znaleźliśmy się na tak wysokiej pozycji.

Szkoły z „Elektrowniod lat regularnie zajmują wysokie (w tym najwyższe) wyróżnienia w rankingu Perspektyw

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie kształci w zawodach:

Źródło oraz całość rankingu: http://technika.perspektywy.pl/2019/

Ilość odsłon: 3232

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.