Ej, zrobimy coś naprawdę fajnego
Wbijamy w klimat Motocyklowego Dnia Dziecka i odpalamy zbiórkę misiaków-pluszaków!
O co chodzi?
Zbieramy pluszowe misie, które trafią do dzieciaków na szpitalnych oddziałach dziecięcych – żeby było więcej uśmiechu i mniej smutku
Nasze zadanie?
Przynieś do szkoły pluszowego misia – ze względów bezpieczeństwa i higieny najlepiej nowego
Do kogo?
Patrycja Stachoń-Pastucha, Mirosława Rachwalik
Do kiedy?
Zbiórka szkolna trwa do 25 maja 2026r.
Dlaczego warto pomóc?
Każdy podarowany miś to mały gest, który może znaczyć bardzo wiele dla dziecka. Razem możemy stworzyć coś naprawdę pięknego!
Dołącz do nas i pomóż rozdać radość najmłodszym!
Każdy miś = +100 do dobrych uczynków
Każdy z Was może dorzucić swoją cegiełkę
Nie scrolluj, tylko działaj
Nie bądź obojętny – dorzuć misia i jedź z nami w tej akcji!
#SokoolJaworzno #SzkolnaAkcja #MotocyklowyDzieńDziecka #MisieDlaDzieci #Pomagamy
Ilość odsłon: 215



