Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

28-08-2019

Uroczysta akademia rozpoczynająca rok szkolny 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek, 2 września o godz. 10:00.

Spotkania uczniów z wychowawcami będą miały następujący przebieg:

  • Klasy II – IV wszystkich trzech szkół spotykają się z wychowawcami o godz. 9:00. Po spotkaniu uczniowie biorą udział w akademii, po której udają się do domów.
  • Klasy pierwsze przyjeżdżają do szkoły na godzinę 09:45 na akademię. Po niej odbędą się spotkania z wychowawcami, a po nich uczniowie wracają do domów.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczniom o stosownym ubiorze – uroczystym stroju szkolnym w tym dniu.

Do szkoły uczniowie będą mogli dojechać autobusami wszystkich tych linii, które dojeżdżają do szkoły według rozkładu.

Dodatkowo PKM zorganizuje w tym dniu dodatkowe autobusy linii ,,321″ (pojadą po dwa autobusy przegubowe) tak, by wszyscy uczniowie mogli dojechać oraz wrócić po rozpoczęciu roku szkolnego do Centrum. Autobusy te dowiozą uczniów zarówno na godz. 9:00, jak i na godz. 10:00 oraz odwiozą uczniów (także po dwa autobusy przegubowe) po godz. 11.00 i po godz. 12.00.

Prosimy uczniów, o zapoznanie się ze szczegółowym rozkładem jazdy autobusów na stronie PKM Jaworzno.

 

Akademia rozpoczynająca rok szkolny odbędzie się w sali gimnastycznej.

Spotkania uczniów z wychowawcami odbędą się zgodnie z poniższym wykazem sal.

Przydział sal dla klas 2-4

klasa zawód wychowawca sala
2a_TE t. automatyk
t. elektryk
Olga Jamrozik 103/II
2c_TE t. mechatronik Michał Kędrak 1/V
3a_TE t. elektryk Agata Budka 202/I
3c_TE t. mechatronik Joalanta Kalinowska 208/II
4a_TE t. elektryk Jolanta Świątek 14/III
4c_TE t. mechatronik Dorota Dębosz Zalewska 104/II
2a_T5 t. informatyk Mirosława Rachwalik 107/II
2b_T5 t. informatyk Mirosław Moskała 3/III
2c_T5 t. fotografii i multimediów
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Marta Jasińska-Kumór 204/II
3a_T5 t. informatyk Ewelina Stawska 1/II
3b_T5 t. informatyk Bartłomiej Bogunia 206/I
3c_T5 t. grafiki i poligrafii cyfrowej
t. organizacji reklamy
Anna Kosobudzka 105/V
4a_T5 t. informatyk Mateusz Bargieł 101/V
4b_T5 t. informatyk Patrycja Stachoń-Pastucha 5/II
4c_T5 t. cyfrowych procesów graficznych Małgorzata Mikołajczak 6/II
2a_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Katarzyna Pelc 2/III
3a_T6 t. logistyk Janusz Papaj 104/V
3b_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Elżbieta Pokorska 11/III
4a_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Marcin Pastucha 207/I

 

Przydział sal dla klas pierwszych

klasa zawód wychowawca sala
1a_G_TE t. automatyk
t. programista
Milena Działowska 3/III
1b_G_TE t. mechatronik Agnieszka Żak 11/III
1c_P_TE t. automatyk
t. mechatronik
Mariola Gawrońska 2/III
1d_P_TE t. programista Włodzimierz Bubak 101/V
1a_G_T5 t. informatyk Patrycja Głowacka 103/II
1b_G_T5 t. fotografii i multimediów
t. reklamy
Bożena Papaj 208/II
1c_P_T5 t. informatyk Łukasz Dobosz 1/V
1d_P_T5 t. fotografii i multimediów
t. reklamy
Barbara Guja 203/II
1a_G_T6 t. logistyk Krystyna Kilian 104/V
1b_G_T6 t. elektryk
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Mirosław Dąbrowski 14/III
1c_P_T6 t. logistyk Karina Kosterewa 104/II
1d_P_T6 t. elektryk
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Joanna Margielewska-Gromadka 6/II

 

 

Ilość odsłon: 2729

wstecz

Kontakt



Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-603 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.