Rusza szkolna e-liga

14-09-2017

Absolwent Technikum nr 5 Przemysław Starczynowski, który zapoczątkował rozgrywki e-sportowe w 2012 roku projektem Darwin Masters we współpracy z Mateuszem Dąbrowskim i Maćkiem Sierszeckim,  jest współorganizatorem WSTI Gaming Party 3 w Katowicach. Zaprasza do współpracy przy organizacji imprezy uczniów naszego Centrum, by zdobyli doświadczenie, jakie będzie przydatne podczas organizacji rozgrywek szkolnej e-ligi. Szkolenie dla chętnych uczniów, którzy chcieliby zająć się przygotowaniem tego typu rozgrywek w naszej placówce odbędzie się 25 września na terenie Centrum. Przyjrzeć się pracy organizatorów takich przedsięwzięć będzie się można podczas   wycieczki z p. Marcinem Nowakiem do WSTI w Katowicach 22 września.   

Na razie zbieramy zapisy do e-ligi tych, którzy chcą w niej uczestniczyć jako gracze i jako organizatorzy oraz czekamy na projekty nowego logo rozgrywek.

Zainteresowani pomocą w organizacji imprezy na WSTI i równocześnie nabywaniem doświadczenia w takich przedsięwzięciach proszeni są o kontakt z Przemkiem przez Facebook.

W czasie imprezy 23 września rozgrywane będą turnieje:
League of Legends 5vs5, FIFA 17 1vs1, Counter Strike Global Offensive 5vs5, gry planszowe i konkurs Cosplay. Szczegóły na stroniehttps://www.wsti.pl/pl/turniej-wsti-gaming-party3

Dla zainteresowanych prekursorami e-sportu w Jaworznie wywiady archiwalne z Przemkiem i Mateuszem:

Przemek Starczynowski

Mateusz Dąbrowski

Ilość odsłon: 961

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.