Skarby Faraonów (czyli „piątki z matmy”) zdobyte!

05-11-2017

W poniedziałek w matematycznej potyczce zmierzyli się uczniowie klas pierwszych. Ze skupieniem zasiedli do planszy, aby – wykonując działania matematyczne – złamać szyfr i dostać się najpierw do półfinałów, a następnie do finału.

Do udziału w matematyczno-planszowym konkursie zgłosiło się prawie 50 osób, a było o co walczyć – nagrodami dla uczestników, którzy stanęli na podium są oceny bardzo dobre z matematyki,  a zwycięzca otrzymał dodatkowo grę planszową „Kod Faraona”.

Młodzież świetnie się bawiła matematyką, a najlepiej liczyli:

I miejsce – Mikołaj Woźny 1bT6
II miejsce – Kamil Kotynia 1cTE
III miejsce – Sebastian Cudak 1cTE

IV miejsce – Łukasz Bandyk 1cTE

Bardzo dziękujemy wydawnictwu G3 za współorganizację konkursu!

K. Gaca
M. Mikołajczak
M. Klimek
R. Gaca

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”146″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”180″ thumbnail_height=”140″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/rotsu81/domains/ckziu.jaworzno.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Ilość odsłon: 1208

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.