Śląski Salon Maturzystów w Katowicach 26-27 września

13-09-2023

Zapraszamy na Śląski Salon Maturzystów w Katowicach w terminie 26-27 września. Impreza jest organizowana przez Perspektywy we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.  I odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – Wydział Prawa i Administracji ul. Bankowa 11b

TU MATURZYŚCI w roku 2024 ZAPROJEKTUJĄ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY

Celem imprezy jest zdobycie najlepszych informacji o maturze (w zmienionej rok temu formule) oraz zaplanowanie strategii i wybranie optymalnej ścieżki kariery.

W programie spotkań m.in.:

– Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2024/2025 z udziałem przedstawicieli uczelni;

–  Wszystko o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

W ramach części targowej przedstawione zostaną oferty uczelni i szczegółowe wymogi rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/25. Nie zabraknie poradnictwa zawodowego i inspirujących spotkań dla osób wybierających kierunek studiów i uczelnię.

Uczestnicy Salonu odbiorą też od „Perspektyw” gratisowo publikację, która od ponad 30 lat pomaga kandydatom w wyborze kierunku studiów i uczelni, czyli „Informator dla Maturzystów 2024” – aktualny przewodnik na drodze od matury ku wymarzonym studiom. Poza tym są dostępne inne publikacje- repetytoria, zbiory zadań, itp.  firmy Draco i Nowa Era z 20 % zniżką.

Zachęcamy do udziału. Szczegóły na Librusie.

TMŁ

Ilość odsłon: 411

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.