To już historia…

24-09-2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 tak długo oczekiwane, zwłaszcza przez uczniów dwunastu oddziałów klas pierwszych, już dawno za nami. Przyszli programiści, fotografowie, automatycy, mechatronicy, elektrycy, informatycy, logistycy i graficy oraz technicy reklamy z nadzieją – ale i z obawami – przekroczyli mury CKZiU i usłyszeli swój pierwszy dzwonek w nowej szkole. Przywitało ich liczne grono pedagogiczne szkół z panią dyrektor Simoną Smugowską oraz społeczność uczniowska CKZiU.

Po trzech tygodniach nauki początek września z uroczystą akademią inaugurującą rozpoczęcie nowego roku szkolnego przeszedł do historii. Uczniowie  klas pierwszych, w tym roku, wyjątkowo, zarówno absolwenci gimnazjów jak i szkół podstawowych, stali się częścią życia naszego Centrum. Starają się sprostać wyzwaniom, jakie stają na ich drodze, nie tylko dzięki ciężkiej pracy, ale także pomocy starszych kolegów i nauczycieli. 

Życzymy wszystkim uczniom CKZiU, a w szczególności tym rozpoczynającym i kończącym naukę w szkole, aby wysiłek, który włożyli i włożą w naukę, był źródłem satysfakcji i w przyszłości zaowocował wspaniałą karierą zawodową. Gronu pedagogicznemu chcemy życzyć dużo cierpliwości i spełnienia w zawodzie, a także licznych powodów do dumy z osiągnięć swoich uczniów.

Niech pierwszy dzień w nowej szkole pozostanie na zawsze w pamięci uczniów…

TMŁ

Ilość odsłon: 1326

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.