Uczniowie Centrum z ofertą kształcenia ustawicznego na Dniu Otwartym PUP

27-02-2018

We czwartek 22 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zaprosił uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych na dzień otwarty, podczas którego mogli się oni zapoznać się z wybranymi przez młodzież podczas głosowania na fb zawodami i branżami. Mówili o nich pracownicy PUP-u, a także zaproszeni goście, pracownicy i właściciele firm z branż, które uzyskały najwięcej głosów.

Spotkania z uczniami zostały podzielone na cztery bloki: informatyka, grafika, organizacja reklamy, następnie ekonomia, handel, logistyka, potem zawody: mechanik samochodowy, elektryk, murarz-tynkarz oraz na blok ogólny dla osób bez kwalifikacji zawodowych lub posiadających przeciwwskazania zdrowotne.
W każdym z bloków zostały także omówione tematy związane z funkcjonowaniem Urzędu i realizacją działań skierowanych do osób młodych wchodzących na rynek pracy oraz z możliwością dalszego kształcenia na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w naszym Centrum.

Nasi uczniowie skorzystali z zaproponowanych młodzieży spotkań z pracodawcami oraz dzielnie reprezentowali Centrum przy stanowisku wystawienniczym, udzielili  także wywiadu na temat zawodu logistyka tak bardzo pożądanego na rynku pracy.

T. M.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”207″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”180″ thumbnail_height=”140″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”3″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/home/rotsu81/domains/ckziu.jaworzno.pl/public_html/wordpress/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Ilość odsłon: 1118

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.