Warsztaty dla front-end developerów

11-12-2016

Zapraszamy uczniów do udziału w zajęciach dodatkowych – warsztaty dla webdeveloperów. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu po lekcjach – godzina do negocjacji z chętnymi osobami. Planowo nauczymy się dwóch technologii:

Sass dla grafików

O co chodzi? Sass to preprocesor języka CSS. Pozwala na usprawnienie pracy przez zagnieżdżanie instrukcji, wprowadzenie zmiennych, funkcji oraz importowanie gotowych rozwiązań.

Kto z tego korzysta? Obecnie z preprocesorów CSS (np. Sass/Less) korzysta (prawie) każdy szanujący się frontendowiec.

Dla kogo ten kurs? Technologia jest prosta, wystarczy, żebyś znał HTML oraz CSS3. Ten kurs będzie odpowiedni dla grafików zajmujących się kodowaniem stron internetowych. 

React.js dla programistów

O co chodzi? React.js to „najgorętsza” w 2016 roku technologia frontendowa utworzona przez samego Facebooka. Służy do projektowania dynamicznych interfejsów użytkownika.

Kto z tego korzysta? Sami poważni gracze, m.in. Facebook, Twitter, Netflix lub Instagram.

Dla kogo ten kurs? Przystępując do nauki Reacta powinieneś znać przynajmniej podstawy JavaScript, znajomość jQuery mile widziana. W późniejszych zajęciach przy łączeniu z warstwą danych może się zrobić trudno dlatego ten kurs przewidziano zwłaszcza dla programistów.

Ilość miejsc ograniczona – w sali 105/V mamy do dyspozycji 13 komputerów, ale ilość miejsc możemy rozszerzyć stosując formułę BYOL („bring your own laptop”). Chętnych prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Ruszamy w przyszłym tygodniu.

Włodzimierz Bubak

Zgłoszenie

 

Weryfikacja

Ilość odsłon: 911

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.