CISCO Networking Academy

26-04-2017

Warsztaty informatyczne „Międzynarodowe kompetencje zawodowe w branży IT w ramach CISCO Networking Academy”

W dniu 8.04.2017 r. w jaworznickiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej odbyło się spotkanie autorskie z Markiem Smyczkiem,  instruktorem Akademii Cisco, autorem i redaktorem wielu książek z dziedziny informatyki i elektroniki. Przedstawił  on swoje publikacje, a także książki, które zostały napisane przez jego uczniów.

Słuchaczy i prelegentów przywitał  Tomasz Marzec, prezes Stowarzyszenia JLUG, współorganizatora wydarzenia. Podczas spotkania słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych i uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie mieli okazję między innymi poznać współczesne publikacje techniczne, dowiedzieć się w jaki sposób zdobyć międzynarodowe kompetencje zawodowe z branży IT w ramach CISCO NETWORKING ACADEMY oraz odkryli zalety posiadania na współczesnym rynku pracy certyfikatów międzynarodowych.

W drugiej części spotkania Boris Kleider członek  Stowarzyszenia JLUG przedstawił, w jaki sposób można zarządzać współczesnymi systemami operacyjnymi rodziny LINUX z poziomu terminala oraz w jaki sposób zabezpieczenia wpływają na stabilność systemu.

Wszyscy uczestnicy mogli zaznajomić się z nowymi technologiami i poznać nowe możliwości certyfikacji kompetencji zawodowych na kierunkach informatycznych prowadzonych w CKZiU w Jaworznie zarówno w szkole młodzieżowej jak i w ramach Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

Ilość odsłon: 1620

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.