Piątkowa aktywność polsko-niemieckiej grupy projektowej w naszej szkole poświęcona była m.in. spotkaniu online z przedstawicielkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zaprezentowały działalność fundacji od początku jej istnienia. Prezentacja miała na celu promocję empatii i bezinteresowności. Uczennice z Hamm i Jaworzna mogły dowiedzieć się, jak działa jedna z największych organizacji pozarządowych w Europie i jak zebrane fundusze przekładają się na zakup specjalistycznego sprzętu.
Po zakończonym spotkaniu online zespół projektowy przystąpił do podsumowaniu projektu w postaci przygotowania prezentacji multimedialnych oraz plakatów, które zarówno w formie cyfrowej jak i papierowej dokumentują wszystkie aktywności, odbyte w ramach projektu.
Na samym końcu projekt został poddany ewaluacji.
Mamy nadzieję na kolejne równie udane wymiany uczniowskie z FLBK w Hamm.
Ilość odsłon: 151



