Zaczyna się „Wyprawa na 3K: Kariera-Kompetencje-Kreatywność”

18-10-2021

Od poniedziałku, 18 października br. przez kolejne 7 dni obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Kariery. W tym czasie placówki oświatowe należące do Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego organizują wiele przedsięwzięć. Do działań włączyło się także CKZiU i zaplanowało działania, które wpisują się w tegoroczne hasło OTK: „Wyprawa na 3K: Kariera-Kompetencje-Kreatywność”.

I tak na godzinach wychowawczych w ciągu tego tygodnia zostanie poruszony temat planowania kariery i przybliżenie uczniom kariery mniej czy bardziej znanych Polaków, którzy odnieśli sukces zawodowy-„Twoja kariera w Twoich rękach! Spektakularne kariery Polaków”.
19 października we wtorek odbędzie się w godz.11.00-11.45 pokaz hobby, zainteresowań i umiejętności uczniów na holu budynku III., na który serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.
21 października o godz. 11.00 będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniu on-line z dr n. o zdrowiu p. Patrycją Kłósek, która przedstawi własne doświadczenia w budowaniu kariery i marki firmy.

22 października odbędą się w godz. 9.00 – 10.30 warsztaty kreatywne dla uczniów- zapraszamy chętnych do zapisu w doradcy zawodowego.

Dodatkowo będzie można od 19 października w kreatywny sposób przedstawić swoje pasje, cele w karierze na planszach w przewiązce między portiernią a budynkiem pierwszym. Liczymy na Wasze oryginalne pomysły.
Dla klas 8 (uczniów i rodziców) 18 października w godzinach 16.00-17.00 odbędzie się on-line spotkanie z doradcą zawodowym, który przedstawi ofertę kształcenia w Centrum. A dla naszych uczniów poprowadzi on zajęcia o kompetencjach rynku pracy. Doradca zawodowy będzie również reprezentować szkoły w panelu ekspertów podczas konferencji „Kompetentni w zmieniającym się świecie” organizowanej przez METiS w ramach Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego w dniach 20-21 października.

Zatem ruszajmy na „Wyprawę na 3K: Kariera. Kompetencje. Kreatywność”. Każda z tych 3K jest ważna, a kreatywność i kompetencje ułatwią drogę i zaprowadzą nas na szczyt kariery. Wybierz kierunek i ruszaj, bo „Komu w drogę, temu czas”.
Szczegóły obchodów OTK i harmonogram imprez znajdziecie poniżej: https://tiny.pl/97pwv

TMŁ

 

Ilość odsłon: 391

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.