Zebrania dla rodziców uczniów klas I-IV

24-05-2024

29 maja 2024 r. (środa) o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-IV.
Nauczyciele niebędący wychowawcami, a prowadzący zajęcia w ww. klasach będą dostępni w pokoju nauczycielskim od godz. 17.40 do 19.00.
To ostatnie zebranie w tym roku szkolnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

 

Klasy I

klasa Zawód wychowawca sala uwagi
1aTE t. mechatronik Agnieszka Żak 202/I  
1bTE t. programista Mirosław Dąbrowski 2/III  
1aT5 t. informatyk Joanna Tucharz 14/III  
1bT5 t. reklamy Ilona Woszczyna-Kozioł 6/V  
t. fotografii i multimediów  
1aT6 t. logistyk Krystyna Kilian 104/V  
1bT6 t. grafiki i poligrafii cyfrowej Bożena Papaj 101/V  
1cT6 t. automatyk Dorota Myszka 11/III  
t. elektryk  

 

Klasy II

klasa Zawód wychowawca sala uwagi
2aTE t. mechatronik Jacek Łoś 107/II  
2bTE t. programista Jolanta Kalinowska 208/II  
2cTE t. elektryk Andrzej Smiatek   odbyło się 28.05
2aT5 t. informatyk Katarzyna Pelc 111/V  
2bT5 t. fotografii i multimediów Anna Kosobudzka 1/V  
t. reklamy  
2aT6 t. logistyk Michał Kędrak 104/II w zastępstwie:

K. Kosterewa

2bT6 t. logistyk Janusz Papaj 211/V  
2cT6 t. grafiki i poligrafii cyfrowej Marta Jasińska-Kumór 204/II  
2dT6 t. grafiki i poligrafii cyfrowej Olga Jamrozik 203/II  
t. automatyk  

 

Klasy III

klasa Zawód wychowawca sala uwagi
3a TE t. mechatronik Natalia Tatarczuch 5/III  
3b TE t. automatyk Ewelina Stawska 1/II  
t. programista
3a T5 t. informatyk Piotr Pasierb 206/I w zastępstwie:

S. Smugowski

3b T5       t. fotografii i multimediów Monika Szpak 206/V  
t. reklamy
3a T6 t. logistyk Agata Budka 1/III w zastępstwie:
M. Działowska
3b T6 t. elektryk Patrycja Stachoń-Pastucha 5/II  

 

t. grafiki i poligrafii cyfrowej

 

Klasy IV

klasa Zawód wychowawca sala uwagi
4a TE t. mechatronik Małgorzata Mikołajczak 6/II  
4b TE t. programista Mariola Dąbek-Nagacz 3/III  
4a T5 t. grafiki i poligrafii cyfrowej Małgorzata Martyka 4/I  
4b T5 t. informatyk Mateusz Bargieł 207/I  
4a T6 t. logistyk Piotr Zelek 11/V  
t. fotografii i multimediów
4b T6 t. elektryk Justyna Gajewska 103/II  

 

t. reklamy

                                                                                                                                                                        

Ilość odsłon: 337

wstecz

Kontakt



Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.