Zebrania z rodzicami

12-11-2019

W środę, 13 listopada 2019 o godzinie 17:00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas.

Przypominamy, że harmonogram zebrań w roku szkolnym znajduje się na stałe w szkolnym kalendarzu.

Zapraszamy!

 

przydział sal dla klas pierwszych po gimnazjum

klasa zawód wychowawca sala
1a_G_TE t. automatyk
t. programista
Milena Działowska 3/III
1b_G_TE t. mechatronik Agnieszka Żak 11/III
1a_G_T5 t. informatyk Patrycja Głowacka 206/V
1b_G_T5 t. fotografii i multimediów
t. reklamy
Bożena Papaj 202/I
1a_G_T6 t. logistyk Krystyna Kilian 104/V
1b_G_T6 t. elektryk
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Mirosław Dąbrowski 101/V

 

przydział sal dla klas pierwszych po szkole podstawowej

klasa zawód wychowawca sala
1c_P_TE t. automatyk
t. mechatronik
Mariola Gawrońska 2/III
1d_P_TE t. programista Włodzimierz Bubak 105/V
1c_P_T5 t. informatyk Łukasz Dobosz 1/V
1d_P_T5 t. fotografii i multimediów
t. reklamy
Barbara Guja 203/II
1c_P_T6 t. logistyk Karina Kosterewa 104/II
1d_P_T6 t. elektryk
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Joanna Margielewska-Gromadka 2/II

 

przydział sal dla klas 2-4

klasa zawód wychowawca sala
2a_TE t. automatyk
t. elektryk
Olga Jamrozik 208/II
2c_TE t. mechatronik Michał Kędrak 5a/IV
3a_TE t. elektryk Agata Budka 12/V
3c_TE t. mechatronik Jolanta Kalinowska 202/II
4a_TE t. elektryk Jolanta Świątek 14/III
4c_TE t. mechatronik Dorota Dębosz Zalewska 107/II
2a_T5 t. informatyk Mirosława Rachwalik 103/II
2b_T5 t. informatyk Mirosław Moskała 6/V
2c_T5 t. fotografii i multimediów
t. grafiki i poligrafii cyfrowej
Marta Jasińska-Kumór 204/II
3a_T5 t. informatyk Ewelina Stawska 1/II
3b_T5 t. informatyk Bartłomiej Bogunia 206/I
3c_T5 t. grafiki i poligrafii cyfrowej
t. organizacji reklamy
Anna Kosobudzka 202/V
4a_T5 t. informatyk Mateusz Bargieł 11/V
4b_T5 t. informatyk Patrycja Stachoń-Pastucha 5/V
4c_T5 t. cyfrowych procesów graficznych Małgorzata Mikołajczak 6/II
2a_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Katarzyna Pelc 4/I
3a_T6 t. logistyk Janusz Papaj 211/V
3b_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Elżbieta Pokorska 1/III
4a_T6 t. górnictwa podziemnego
t. logistyk
Marcin Pastucha 207/I

 

Ilość odsłon: 459

wstecz

Kontakt



Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-603 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.