Aktywne jaworznianki

11-09-2017

Zapraszamy wszystkie panie z klas maturalnych, które myślą o założeniu własnej firmy, na spotkania w ramach projektu „Aktywne Jaworznianki”.

 „Aktywne Jaworznianki” to cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać, ale także dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, pragnących otworzyć własną działalność gospodarczą.

– Będziemy mówić o tym jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak budować markę osobistą, jak pozyskać środki unijne, stworzyć dobrą  stronę internetową firmy. Będą także tematy typowo kobiece, moda, uroda oraz psychologia będą także nam towarzyszyć. Części nieoficjalne spotkań będą upływać nam na rozmowach przy kawie oraz dobrej muzyce. Szykujemy dla Pań wiele niespodzianek, Panów także z chęcią zapraszamy – mówią organizatorki.

Pomysłodawczyniami bezpłatnych spotkań pn. „Aktywne Jaworznianki” są dwie kobiety. Pierwszą z nich jest p. Patrycja Kłósek – właścicielka firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Druga z pań to Karolina Boborowska – ekonomistka, bizneswoman od lat związana z firmą Colway. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby dziś każda Jaworznianka także mogła.

Cykl spotkań nie mógłby się odbyć gdyby nie ogromna pomoc trzeciej kobiety – pani wiceprezydent Moniki Bryl, która z wielkim zaangażowaniem podjęła się wesprzeć pomysł i inicjatywę Pani Patrycji i Karoliny.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 15 września, w piątek o godzinie 17:30. Na każdym z spotkań będą występować wybitni przedsiębiorcy, mentorzy biznesowi i szkoleniowcy. Na pierwszym spotkaniu dowiemy się między innymi na czym polega skuteczny personal branding od specjalistki z tej dziedziny Anny Nikiewicz- Jankowskiej, specjalistki marki osobistej. Księgowa, właścicielka firmy BeSafe- Kinga Wosz- powie nam o tym, jak odpowiednio prowadzić finanse firmy. W planie spotkania także pojawi się panel dla początkujących przedsiębiorców lub osób chcących otworzyć działalność gospodarczą. Zapraszamy!

15 WRZEŚNIA- PIĄTEK
17:30
Urząd Miasta Jaworzno- sala obrad, spotkanie bezpłatne – wstęp wolny. Prosimy o wcześniejsze przybycie, liczba miejsc ograniczona.

Ilość odsłon: 1082

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.