Nabór do projektu „Śląskie. Zawodowcy.”

07-10-2020

ŚLĄSKIE STAWIA NA ZAWODOWCÓW!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REKRUTACJI

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Śląskie. Zawodowcy” realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w partnerstwie z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, Izbą Rzemieślniczą w Katowicach oraz Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Projekt jest realizowany w okresie 01.09.2019 – 31.12.2022.

Główny cel Projektu to poprawa oferty i zwiększenie jakości kształcenia zawodowego oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy, w tym stworzenie warunków dla zajęć praktycznych poprzez udział w stażach, praktykach, kursach, szkoleniach, doradztwie edukacyjno-zawodowym.

Uczniowie klas trzecich, kształcący się w zawodach: technik automatyk, technik elektryk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik informatyk, technik logistyk, technik mechatronik, technik programista oraz technik reklamy zainteresowani udziałem w projekcie, proszeni są o zapoznanie się z „Regulaminem Projektu” oraz poprawne wypełnienie załącznika nr 1 w terminie do dnia 24.09.2021 r. i oddanie go do sekretariatu, pokój 105 bud. I.

Pierwszeństwo przy rekrutacji mają osoby pełnoletnie.

Opis projektu

Regulamin Projektu

Załącznik Nr 1

Załącznik Nr 2

Załącznik Nr 3

 

Ilość odsłon: 3889

wstecz

KontaktCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

 ul. Promienna 65, 43-600 Jaworzno

 sekretariat@ckziu.jaworzno.pl

 32 76 29 100

Używamy ciasteczek. Czytaj więcej.